Кошик: 0

Блог


Що таке система обробітку ґрунту? Види та особливості
Пользователь фото

АгроІмпульс

Система обробітку ґрунту - це науково обґрунтоване поєднання всіх необхідних заходів обробітку під культури сівозмін. Система обробітку ґрунту під певну культуру включає основний (зяблевий), передпосівний і післяпосівний обробітки.


Читати статтю

Система обробки ґрунту Mini-Till: основне завдання і особливості
Пользователь фото

АгроІмпульс

Негативні кліматичні явища та економічні особливості господарювання змушують землеробів швидко адаптуватися та переходити на нові види обробітку землі. Зміна клімату активно впливає на стан сільськогосподарських культур, посушливі періоди тепер трапляються не тільки влітку. Збільшення середньомісячної температури та весняні заморозки стають частою загрозою для посівів. Багато українських полів вважається зоною ризикованого землеробства.


Читати статтю

Особливості обробки ґрунту за нульовою технологією (no-till)
Пользователь фото

АгроІмпульс

Епоха екстенсивного землеробства розпочалася розорюванням великих територій, змінювався клімат, росли витрати, а врожаї особливо не збільшувалися. І у ХІХ столітті виникла нова технологія у господарюванні - No-till. Вона базується на відмові від будь-яких операцій на полі з ґрунтом. Це означає, що після збору попередника не проводиться лущення, дискування, основний обробіток, оранка чи рихлення.


Читати статтю

Пошук товарів