Кошик: 0

Покращення дії грунтових гербіцидів за допомогою ад'юванту "Фіксаж" від Агротека


Вже декілька років, наша компанія співпрацює з чудовими виробниками ад’ювантів – компанією Агротека. В польових умовах перевірені усі препарати, отримані чудові результати, було багато цікавих експерементів. Сьогодні, перед початком весняно польових робіт, Агротека знову презентує нам свій чудовий препарат - грунтовий ад’ювант Фіксаж, та показує всі плюси його використання.

«Для того, щоб на практиці довести ефективність використання грунтового ад’юванта Фіксаж спільно з грунтовими гербіцидами, спеціалісти компанії Агротека провели лабораторний експеримент. Змодельовано ситуацію, що є типовою навесні — дощ після обробки посівів гербіцидом (у досліді використовувався гербіцид Стомп для чіткого відстежування факту промивання). На фото видно, що в колбі, в яку вносився чистий гербіцид, він повністю промився, відповідно погіршилась його ефективність у верхньому шарі грунту через зменшення його концентрації).

Також, гербіцид потрапив у зону залягання насіння та призвів до появи фітотоксичності і відповідно до пошкодження сходів. В іншій колбі, куди вносили гербіцид із грунтовим ад’ювантом Фіксаж чітко видно, що вода має набагато меншу концентрацію гербіциду, тобто він зв’язаний з ад’ювантом і більш рівномірно розподілився по верхньому шарі грунту. Завдяки використанню ад’юванта Фіксаж збільшився термін дії грунтового гербіциду, зменшилась фітотоксичність, що, зрештою, позитивно відобразиться і на врожаю, і на фінансових показниках.»

ефективність Фіксажу

Дослід, який провели спеціалісти компанії Агротека, не просто підтвердив ефективність Фіксажу, а й переконливо довів обов’язкове застосування такої суміші (особливо на піщаних грунтах), адже саме пісок використовувався в якості грунту у цьому досліді.

Відео з дослідом можна подивитись за посиланням на сайт і компанії Агротека.

З питання придбання та консультації
звертайтесь до наших менеджерів:

  • 096 08 50 401 Володимир.
  • 067 39 08 784 Юрій.
  • 066 44 58 376 Анна.

Коментарі (0)

Поки немає коментарів
Залиште Ваш відгук про статтю
Ваше Ім'я*
Ваш email
Ваш коментар...*

Пошук товарів